Acar Group

1992 yılında Şırnak'ta temelleri atılan Acar Group, 20 yılı aşan zaman zarfında istikrarlı büyümesini sürdürmüş, yatırım ve hizmetleriyle, yarattığı artı değerlerle, başta Güneydoğu Anadolu Bölgesi olmak üzere ülkemizin itici güçlerinden biri olmuştur.

Ülke çapında 2000 kişinin üstünde istihdam sağlayan grubumuz, başta madencilik, enerji ve otomotiv olmak üzere birçok alanda faaliyette bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti prensibini kendisine en önemli ilkelerden biri kabul eden Acar Group, çalışanlarının mutluluk duyarak ülkelerine katkı sağlamaları için de çaba harcamaktadır.

Ticari hedeflerine ulaşmada yoğun çabalarını sürdüren grubumuz, ülkesinden aldığı gücü ülkesi için harcamaya da gayret etmektedir. Birçok sosyal sorumluluk projesini destekleyen grubumuz, özellikle eğitim, spor ve sanatla ilgili projelere de desteğini arttırmayı sürdürmektedir. İçinde yaşadığı çevreye duyarlı hizmet ve üretim anlayışıyla, doğaya dost tesisleri ve yönetim bilinciyle faaliyetlerine devam etmektedir. Önümüzdeki süreçte de ülke kalkınmasına katkılarını esirgemeden sunmaya devam edecek olan Acar Group, bir dünya markası olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Mehmet Emin ACAR
Acar Group
Onursal Başkan